nikeroska

Počítač nebo notebook? Proč?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Hykam

Ano

Záleží na co, pokud by jste ho měla doma na stole a nikam ho nepotřebovala přenášet, doporučuji stolní PC.
Pokud potřebujete přenášet tak samozřejmě notebook.
Já osobně jsem pro stolní PC, u stolního pc máte za stejné peníze více výkonu, nehledě na to že stolní PC můžete kdykoliv rozšířit ať už o další pevný disk operační paměť atd.

Další odpovědi
sdesigner

Ano

Souhlasim. Je lepsi PC. Je na to mnoho duvodu. No pro bezneho uzivatele ktery si nevy ani vymenit disk je to nezajimave. A pokus pouziva pocitac jen na kancelarske prace nebo prohlizeni internetu, dvojnasob. Notebook ktery koupil dnes je na jeho dovednosti anebo pozadavky vysoce predimenzovany takze i o 3 roky nezaregistruje zadny nedostatek ve vykonu. takze potreba ho rozsirovat nenastane tak brzy. U tehle typu pouzivatelu jde asi prvne o pohodli (psani v posteli, prenaseni na kolej a domu atd.) Avsak i temhle lidem doporucuju prehodnotit jestli ten notebook budou opravdu vynaset z domu. Znam mnoho lidi kteri nesmyslnr kupujou notebooky, a maji ho vyhradne doma na psacim stolku. Treba si uvedomit ze pripadna oprava notase vyjde nekolikanasobne draz nez u klasickeho pocitace. Napriklad klavesnice te vyjde i na 3– 4 tisice korun. Na PC dokoupis novou za 200 kacek…a o monitoru ani nemluvim. Taky pracovni komfort je pri notebooku znacne mensi pro maly displej, malou klavesnici a mensi konektivite (malo zdirek pro pripojeni USB atd) a co.se tyce tvych moznosti v odpovedi prehodnot je protoze vzhledem k otazce nedavaji smysl

samicek333

Ano

Líp se mi pracuje na počítači…myš, větši klávesnice, lepší monitor, ale zas notebook je přenosny, menší a takový pohodlnější

briketka10

Ne

mám nabitej notebook a jsem nadmíru spokojená,PC bych v mým malým bytě neměla ani kam dát,navíc ho můžu sbalit a jet kamkoliv..na zahrádku když máš WI-FI..

quentos

co je to za možnosti odpovědi, „ano“ a „ne“? To je jak ptát se, jak daleko to máte do Prahy, a možnosti odpovědí dát v kilogramech za vteřinu.

mosoj

Jo a sranda je že všichni odpovídají a neví na co.

Počítač nebo notebook ---- odpovím ano ??????? nebo ne ??? Jak jsem vlastně odpověděl ?