Avatar uživatele
nikeroska

Počítač nebo notebook? Proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4539 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Ano

Záleží na co, pokud by jste ho měla doma na stole a nikam ho nepotřebovala přenášet, doporučuji stolní PC.
Pokud potřebujete přenášet tak samozřejmě notebook.
Já osobně jsem pro stolní PC, u stolního pc máte za stejné peníze více výkonu, nehledě na to že stolní PC můžete kdykoliv rozšířit ať už o další pevný disk operační paměť atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sdesigner

Ano

Souhlasim. Je lepsi PC. Je na to mnoho duvodu. No pro bezneho uzivatele ktery si nevy ani vymenit disk je to nezajimave. A pokus pouziva pocitac jen na kancelarske prace nebo prohlizeni internetu, dvojnasob. Notebook ktery koupil dnes je na jeho dovednosti anebo pozadavky vysoce predimenzovany takze i o 3 roky nezaregistruje zadny nedostatek ve vykonu. takze potreba ho rozsirovat nenastane tak brzy. U tehle typu pouzivatelu jde asi prvne o pohodli (psani v posteli, prenaseni na kolej a domu atd.) Avsak i temhle lidem doporucuju prehodnotit jestli ten notebook budou opravdu vynaset z domu. Znam mnoho lidi kteri nesmyslnr kupujou notebooky, a maji ho vyhradne doma na psacim stolku. Treba si uvedomit ze pripadna oprava notase vyjde nekolikanasobne draz nez u klasickeho pocitace. Napriklad klavesnice te vyjde i na 3– 4 tisice korun. Na PC dokoupis novou za 200 kacek…a o monitoru ani nemluvim. Taky pracovni komfort je pri notebooku znacne mensi pro maly displej, malou klavesnici a mensi konektivite (malo zdirek pro pripojeni USB atd) a co.se tyce tvych moznosti v odpovedi prehodnot je protoze vzhledem k otazce nedavaji smysl

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
samicek333

Ano

Líp se mi pracuje na počítači…myš, větši klávesnice, lepší monitor, ale zas notebook je přenosny, menší a takový pohodlnější

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ne

mám nabitej notebook a jsem nadmíru spokojená,PC bych v mým malým bytě neměla ani kam dát,navíc ho můžu sbalit a jet kamkoliv..na zahrádku když máš WI-FI..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

co je to za možnosti odpovědi, „ano“ a „ne“? To je jak ptát se, jak daleko to máte do Prahy, a možnosti odpovědí dát v kilogramech za vteřinu.

před 4539 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Jo a sranda je že všichni odpovídají a neví na co.

Počítač nebo notebook ---- odpovím ano ??????? nebo ne ??? Jak jsem vlastně odpověděl ?

před 4539 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek