Avatar uživatele
VFerre

Počitač nebo konzole?

Zdravím vše!
Stala se mi celkem debilní věc. Včera mi rozbila moje neteř PS3, což mě hodně štve a už to nijak neopravím. Máme doma notebooky, takže chci notebook jen na internet a hry. Ostatní můžu použít i na jiný věci. A ted tedy nevím co radši koupit konzoli nebo počitač?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3918 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cinkaurora

Počítač

No podle toho na co… Jaký hry máš rád a hraješ? 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pájo

Počítač

Až tě hraní omrzí, počítač má další využití. Herní konzole skončí někde ve skříni (nebo na aukru).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedBox

Počítač

Hmmmm… tak toto je veliké dilema všech hráčů. Konzole ti vydrží x let a bude stále jako nová co se týče kvality titulů, které budou stále na stejné technologické úrovni. Ale zase je to jenom konzole na hry a nic víc (vyjímkou snad bude Xbox One, ale u nás moc soc. funkcí stejně k dispozici nebude), zatímco počítač má mnohem víc využití. Ale platí co si dnes koupíš za herní počítač, za rok se stane průměrným a za další rok už, bohužel, spíše podprůměrným železem. Záleží kolik chceš do PC vrazit. A taky jaké hry chceš hrát. Sám jsem pro počítač, protože dnešní nadprůměrný pc je lepší hardwareově než PS3 nebo Xbox 360. Navíc PC má pořád mnohem větší využití. Ale na druhou stranu u konzole si lehneš na gauč a hraješ z pohodlí gauče na televizi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Konzole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Konzole

Protože notebook není na hraní.
Desktop je něco jiného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Počítač

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek