lumirek

Proč počítač nejde zapnout?

černá obrazovka až když odpojim od proudu.
Hučí, svítí, bios nenaběhne. Baterka nová. Musím vypnout zdroj nebo přívod proudu, pak teprve po zapnutí vše naběhne.

Odpovědi
anonym

Mnoooo…
___

  1. přečti si znění dotazu, zamysli se – a zkoriguj je (vůbec nevím, co popisuješ!!!)
  2. zmiň typ počítače

Karelhor

Dobrý den, nejde mi zapnout počítač, nevíte náhodou někdo, jestli data, která v něm jsou, se dají ještě nějak zachránit?

Jaroslavsla

Určitě se dají zachránit, nepropadejte panice, to stejné se mi stalo před rokem, počítač nešel zapnout a já v něm měl podklady k fakturám, objednal jsem si opravu od www.pocitacova­pohotovost.cz

Karelhor

Tak to by mi zachránilo život, vezl jste to tam osobně?

Jaroslavsla

Ne ne využil jsem jejich svozu zařízení zdarma, přímo k vám domů přijede přepravní služba, která si počítač odveze.