Počítač mi nechce hrát

Chtěla jsem si na svém netbooku pustit film, obraz běžel ale zvuk ne, oprostě ticho, ale když jsem si pustila krátké video (jak se například posílá v e-mailu) zvuk mi běžel, když je to video delší nehraje (ještě upozornění, na TV,PC a jiném netbooku běží normálně)

Nejlepší odpověď
Bedy

Nainstalujte si ffdshow filtr a mělo by Vám to jít přehrát. Tento filtr se postará o dekódování všech možných video/audioformátů. Instalace je v češtině, neměl by být tedy velký problém s instalací, doporučím nechat výchozí nastavení, pokud se moc ve formátech neorientujete.

Ke stažení z http://source­forge.net/pro­jects/ffdshow-tryout/files/la­test/download

Další odpovědi
cochee

To asi nebude tím, jestli je video krátké nebo dlouhé, ale kódováním zvuku. Je třeba zjistit, jak je tam zvuk kódovaný a přiinstalovat příslušný filtr. Anebo nainstalovat přehrávač filmů, který už má tento filtr v sobě, to je pro laika určitě schůdnější cesta. Doporučuju například KMPlayer, ten má všechno potřebné v sobě.

mikee.nikee

Tohle mi občas dělá taky ale když to přehraju v jiném přehrávači tak už to hrajr v poho tak to zkus spustit v jiným přehrávači :)