Avatar uživatele
anonym

Počítač mi nechce hrát

Chtěla jsem si na svém netbooku pustit film, obraz běžel ale zvuk ne, oprostě ticho, ale když jsem si pustila krátké video (jak se například posílá v e-mailu) zvuk mi běžel, když je to video delší nehraje (ještě upozornění, na TV,PC a jiném netbooku běží normálně)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3927 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Nainstalujte si ffdshow filtr a mělo by Vám to jít přehrát. Tento filtr se postará o dekódování všech možných video/audioformátů. Instalace je v češtině, neměl by být tedy velký problém s instalací, doporučím nechat výchozí nastavení, pokud se moc ve formátech neorientujete.

Ke stažení z http://source­forge.net/pro­jects/ffdshow-tryout/files/la­test/download

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

To asi nebude tím, jestli je video krátké nebo dlouhé, ale kódováním zvuku. Je třeba zjistit, jak je tam zvuk kódovaný a přiinstalovat příslušný filtr. Anebo nainstalovat přehrávač filmů, který už má tento filtr v sobě, to je pro laika určitě schůdnější cesta. Doporučuju například KMPlayer, ten má všechno potřebné v sobě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mikee.nikee

Tohle mi občas dělá taky ale když to přehraju v jiném přehrávači tak už to hrajr v poho tak to zkus spustit v jiným přehrávači :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek