LůcaDůcaPůca

pocitac mi nebere modem :(((

dobry, dneska jsem zapla pc a chtela jsem se pripojit na internet pres mobilni pripojeni pres modem od t-mobile ale najednou mi to pise ze nebyl nalezen modem pritom ho mam normalne strceny v pc. googlovala jsem ale nic sem nenasla porad to zkousim vyndat a zandat ale nic… nevite co s tim? omluvte me za gramatiku ale musim psat z mobilu.

Odpovědi
Bedy

Navrhuju spustit nástroj obnovení systému, jestli to včera šlo a počítač obnovit do včerejšího stavu.
Obnovení systému najdete v Start-Programy-Příslušenství-Systémové nástroje.
Potom bych si pro jistotu vyžádal výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi prosím odešlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz