miri69

POČITAČ,Dobry den chci se zeptat,mam doma PC a notebok.notebok mam pripojenej pres wifi.kdyz chci vypnout notebok

tak obcas se me na displeji zobrazi K TOMU POCITACI JSOU PRIPOJENI JINY UZIVATELE,VYPNUTIM JIM ZPUSOBITE ZTRATU DAT,ZOBRAZI SE TO I KDYZ PC JE VYPNUTE A ZAPLEJ JE POUZE NOTEBOK,NENI NEKDO NAPOJENEJ PRES WIFI NA MUJ NOTEBOOK,DEKUJI

Odpovědi
badisko

chodi k tobe nekdo na notas?…vypadato ze kdyz ho vypinas tak jsi mel spusten i ucet hosta …nebo jinej profil …a jak by se pripojil mas prece firewall ne?..hele vzdycky si muzes zmenit heslo pro wi-fi…:D a tim ze pouzivas capslock taky nikoho neohromis…

led

Ak ste si vedomý, že ste sám na počítači, neriešte a kľudne vypnite.
Stáva sa to občas, keď ste pripojený na internet, alebo máte zapojenú wifi, a počítač komunikuje (najčastejšie windows a microsoftom, antivírus s databázou v centrále a podobne) so vzdialeným serverom.
Doplňuji:
Capslock
v internetovej reči veľké písmená znamenajú krik.
Je lepšie priamu reč dávať do uvodzoviek.