Jak prodlouzit dobu, aby se mi počítač neuspaval tak brzy??

Dobrý večer, jak mohu prodloužit jakoby nezhasnutí u počítače – jako že když na něm nejsem tak 20 min. tak mi jako by zhasne a spadne do režimu spánku, ale to já nechci..... Jak to mám udělat?
Doplňuji:
Moc děkuji, už to mám..........­.... :D

Odpovědi
Zbynas

Start / Ovládací panely / Vzhled a přizpůsobení / Změnit spořič obrazovky / Změnit nastavení napájení / Nastavení vypínání displeje.
Doplňuji:
To je návod pro Windows 7, Win XP si teď nepamatuju, myslím že stačí na ploše kliknout pravým myšítkem mimo ikonu, pak dát Vlastnosti a v horních kartách hledat Zobrazení nebo něco takového, a hledat tlačítko „Napájení“.

NikkiHeat

Kliknout pravým na ikonu baterie na liště.....možnosti napájení…nastavení režimu spánku.