Doomik

Pocit být v cizím těle

Připádám si uvězněná v opačném pohlaví.Jak se toho pocitu zbavit nebo co dělat??

Nejlepší odpověď
Vseznalek88

Jednoznačně doporučuji navštívit psychologa specialistu – sexuologa. Pokud jsi z Prahy nebo okolí doporučuji MUDr. Hanu Fifkovou (+420 608 203 3­90. Email: klimentska@sex-poradna.cz )
Doplňuji:
ještě jsem chtěl doplnit, že paní Fifková se specializuje na lidi s podobnými pocity, jako máš ty.
Určitě ti pomůže