Pochybuju o kamarádčině rozumu…aneb jak mi vyrazila dech

Poznal jsem už leccos, vím, že některé holky jsou zlatokopky, svině a některý i mají menší iq (ale kluci to mají taky tak nebojte holky :) ) ale to co se mi stalo včera…

Kámoška se mi prostě svěřila, že věří na anděly..Tak jo proč ne..jenže tím to neskončilo..začla, že si svou rodinu vybrala dobře. Já se jí pak zeptal, jestli si myslí, že děti si vybírají rodiče. Ona řekla „No jasně..to prostě cítíš“ Pak jsme se bavili o našich rozdílech a dostala mě tato věta „Víš, ty jsi neměl možnost narodit se milionářovi“ To je narážka na to, že jsem neměl moc dobrý dětství. Neodpověděla mi odkud to ví, a na další otázky.

Někdy je dobrý věřit, ale tohle ? Její rodiče ji už odmalinka učili chodit k léčitelovi, místo k doktorovi a běda, když jí řeknu, aby šla k doktorovi..

O evoluci řekla, že je to teorie…tak nevím…je to kamarádka hlavně přes icq teda, ale jako známe se už dost…
Jak byste se zachovali ? Já se jí teď vyhýbám…

Nejlepší odpověď
smutnydrak

proč by ses jí měl vyhýbat?… at si věří čemu chce,tobě to neublíží a alespon si poslechneš člověka co kouká na svět z jiného uhlu… jak víme,že nemá pravdu?… nevíme… my jako lidi v podstatě skoro nic nevíme…neříkám ,že má pravdu,ale neumím dokázat opak… 😁 pokud ti neubližuje,nebo na tebe netlačí,tak se nad to povznes a jdi dál… 🙂

Další odpovědi
poa.li

Souhlasím s Drakem. Je to možnost podívat se na věci z jiného úhlu. Nikdo na pravdu patent nemáme. Ani ona, ani Ty. Vím, že bývá otravné, když někdo vnucuje něco podobného. Může to hraničit s posedlostí. Ale setkal jsem se s tím, že ve spoustě věcí, které mi připadaly přitažené za vlasy jsem našel zrnko, které mi poskytlo opravdu dobré podněty k přemýšlení…

anonym

tisíc lidí,tisíc různých pohledů a názorů na svět,bud rád,že se ve tvém okolí najde aspon jeden člověk odlišného vnímání,dává ti tím možnost a hlavně prostor pro tvé uvažování,dis­kusi,tomu se říká filosofie,ač s některými výroky nesouhlasíš můžeš je vyslechnout a udělat si vlastní názor,a pokud máš pocit že narážela na tvé sociální podmínky i v tomto hledisku sní můžeš diskutovat a tuto relativitu jí vyvrátit

Bičiště

Třeba tě jenom provokuje a s pobavením sleduje tvé udivené reakce.To děvče stejně nezměníš,odpovídej jí v obdobném stylu tak, ať jí to šokuje jako teď tebe, a bav se její reakcí, tak jako se asi baví ona na tvůj účet. Nevyhýbej se jí a příjemně se s ní rozptyluj.A buď v klidu, vždyť si ji nebereš!

leona digi

Kdo ví, kam jí rodiče jako malou ještě vodili, myslím kromě léčitele, mimochodem také může být v nějaké sektě, je to také takové podobné vymývání mozků. Hlavně se od ní nenech zmanipulovat a do žádné té úžasné sekty nelez.