Pochváli jste toho/tu, co vám dnes připravil/a sváteční oběd?Vyjádřili jste mu obdiv nabo dík?

Nejlepší odpověď
hanulka11

To je u nás samozřejmé a zvlášť ,když jsem si sedla k hotovému, jen jsem prostřela stůl .
Manžel vaří výborně .

Další odpovědi
Drap

Ne, od jisté doby se už u nás nechválí ani nekritizuje.

briketka10

ne ne pochválila jsem sama sebe, ale přijela kamarádka a ta mě pochválila jak jsem krásně, svátečně naservírovala do konvice kávu, pěkně do malých šálků, jako na vánoce..

WeeBear

Sváteční oběd dneska nebyl. Vlastně jsem doposud ještě neobědvala a i kdyby, tak bych ho uvařila já.. A sama sebe nechválím, nekritizuju, ani si neděkuji. 🙂

jendahun

Pochválil a chválím i nesváteční oběd.Prý je pro mě radost vařit,že všechno pochválím a sním.Sám neuvařím,moc to neumím a je to pro mě ztráta času(v dobách kdy jsem si vařil sám).O to víc si vážím toho,že mi někdo uvaří.Máme to tak rozdělené-já konzumuji,chvá­lím,umývám nádobí a dělám nápoje.:-)