ptáč

Pochopíte obsah videa i bez zvuku?

Nejde zvuk v PC, tak hádám, o čem to je. Toto video je srozumitelné https://www.y­outube.com/em­bed/LBi89KDGxMo

Nejlepší odpověď
anonym

Je to o dvou rostlinách, o angínovníku a rýmovníku 🙂
http://marcela­kubova.cz/co-se-skryva-v-kvetinaci-2-dil/

Jsem neodpověděla na co se ptáš 🙂 Kdybych neměla zvuk, myslela bych si něco podobného, že jsou to nějaké léčivky a paní ukazuje, co se s nima dá dělat, hlavně u té druhé, jak si dává do nosu, tak to bych pochopila, teda …snad…

Další odpovědi
led

Do 1 minuty mám pocit, že hovorí záhradníčka, po ochutnaní listu nastupuje labužníčka vysvetľujúca chuť listu a pocit z jeho jedenia „nejedzte celé listy, len šťavnatú vrchnú časť, tak asi 1/3 listu, zvyšok nechajte v zemi. Pozor, po zjedení 6 výhonkoch stačí, máte dosť.“ Potom som už bola najedená, tak ten druhý chod som si už nedala :)
Ale vážne brať moju odpoveď nemusíte…
Dodatok:
Samba, ja som si to najprv pozrela bez zvuku a predstavu videného rovno sem písala. Preto vyšla takáto odpoveď :) Až potom som si to pozrela aj so zvukom…
ale vidieť a „počuť“ to, čo vnímal jugar, to som nedokázala. Asi na to nemám dostatočnú kvalifikáciu.

anonym

Bude to asi o lásce,jen nevím proč tam cpe ty kytky.
Není to naše upravovatelka otázek?