Avatar uživatele
quentos

Pochopil jste někdo dnešní díl Dr. House?

Už jsem ho viděl podruhé, přesto mám pořád hokej v tom, co byla jeho halucinace a co realita; co mě irituje nejvíc, je, že největší hokej mám v „pointě“. To ho střelili podruhé? (Asi nesmysl.) Nebo byl halucinací celý děj až do závěru a teprve závěrečný snímek byl skutečností? Co myslíte?
Doplňuji:
teď sice běží 6. série, ale zároveň opakují v jiném čase sérii druhou, dnes konkrétně její poslední, 24. epizodu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, BEAES před 4934 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
FilosofovaEm

Zlato, prostě byl v meziprostoru. Halucinace, sny, strach, jestli přežije, co by mohlo způsobit trvalé postižení… Ale explodující šourek byl maximum. I se mi udělalo blbě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Hu-o kterém díle je řeč? Otázka mi značně připomíná díl tuším z konce 3. série, kdy střelili samotného House, ale teď snad běží 6. série… nebo něco opakujou nebo to dávaj znova? Nebo jim už docházej zápletky?

PS: Dík za vysvětlení. To jsou mi metódy… to mám z toho, že jsem televizi a program neviděla už asi třičtvrtě roku :)
Je fakt, že tenhle díl byl super. „Divoké sny“ – směska všeho od traumatu s postřelením až po strach o pacienta… a skutečnost byla prvních pár minut a pár posledních, myslím. Mimochodem to byl fakt extrémně nechutnej díl. Můj osobní adept na vůbec nejnechutnější díl House. Mimochodem, taky se ti zdá, že cca od páté série jde úroveň dolů? Od té doby, co tam začali motat víc vztahů než zajímavejch případů, je to takový… takový. Kdyžtak jdem do diskuse?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

To nejsou seriály pro přemýšlející lidi. Stejnej galimatiáš jsem měl u seriálu Ztraceni. pak jsem se na něj vybodl a s Housem to udělám asi také tak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Terryle

ad Mosoj:
a co je podle Vás tedy pro přemýšlející lidi? :) Já na Ztracený koukala až do konce a přiznávám se, že už to pak nebylo ono (hlavně šestka se jim úplně nevyvedla), ale nikdy bych neřekla, že to není pro přemýšlející. Právě nad Lostama mi tolikrát šrotovala hlava na takovej výkon, že jsem sama žasla. Dávat dohromady souvislosti na základě odkazů na filozofii, náboženství, fyziku, literaturu atd podle Vás není pro přemýšlející lidí? :)

před 4934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Proti gustu žádný dišputát !!!

před 4934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Ooooukej, díky, že nejsem zavržena :oD
Ale stejně by mě zajímalo, co byste doporučil ze seriálů pro přemýšlející diváky? Docela bych i inspirovala, na co koukat, ale fakt mě toho moc nenapadá…

před 4934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

No mě také ne ale na House jsem se díval rád,
na Ztraceni také, ale pak se mi nějak ztratily ani nevím kdy to zkončilo. Osobně se mně líbila první serie 24 hod.

před 4934 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek