mosoj

Pochopil jsem to dobře?Já si vyhlásím anketu a dopředu mohu zařídit aby šlo odpovídat jenom jednostranně? Tak jak chci ?

Jaký to má smysl .
Doplňuji:
Pokud tam ta možnost volby jak odpovídat bude, je to špatně.

Nejlepší odpověď
anonym

Asi jsem nepochopil smysl otázky.
Doplňuji:
Už mi svítá.

Další odpovědi
standa

Myslím, že Miroslav neměl prvoplánově v úmyslu nastavit si v níže uvedené anketě odpovědi tak, aby se mu hodily…, tato možnost je tady první den a jsem si téměř jist, že to my uživatelé ještě neumíme dost dobře používat a odpovědi, které uživatelům připravíme prostě neošetří všechny možnosti, na které by se dalo odpovědět.

Myslím, že se to všichni časem naučíme 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-me-otazky-jsou-kraviny

quentos

v prvý řadě nechápu, k čemu ta nová rubrika anket vůbec je :{DD> když už někdo chce dělat anketu, musí si přece cíleně udělat určitou skladbu respondentů, což tady nemá ani náhodou.