Avatar uživatele
anonym

Pochlubíte se, nebo to je tajné ?!

Co jste obdrželi na Valentýna ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, franku, Drap, briketka10 před 4080 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Na podobnou otázku jsem odpovídala včera, jestli jsi pořád zvědav, můžeš mrknout:-)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/venovali-jste-dnes-neco-k-valentynu-a-co-to-bylo
Byla to romantika, bylo to pěkné. Samozřejmě jsem pro to, aby lidé nepotřebovali nějaký „příkaz“ k tomu, aby se měli rádi nebo něco slavili (viz Silvestr). Jenže… Každý projev lásky se cení a někdo holt potřebuje trochu popostrčit.

Je spíš smutné, že ho odsuzují většinou zarytí morousové nebo tu, kteří nikoho nemají, či je jejich partner tak zaseklý, že je pro něj jakýkoli projev romantiky přes čáru. Chápu, že na některé lidi je té romantiky najednou až moc. Je mi spíš protivné to marketingové šílenství obchodníků, kde o lásku nejde ani omylem a ze všech vytlemených plyšáků ze srdíčky jde spíš strach…
Ale udělat si hezký večer, věnovat si malou pozornost, proč ne. Znám dost žen, které jsou za tento svátek vděčné, protože jejich partneři jsou sice fajn, ale kdyby to „nedělal kdekdo“, tak tu romantiku jednou za rok zazdí. Pochopitelně znám i ty, kteří ho berou jen jako zpestření a lásku si projevují po celý rok. Mezi ně se, s dovolením, počítám i já…
Svatý Valentýn není imaginární osoba jako Santa Claus. Když už nic jiného, málokdo ví, že část ostatků sv. Valentýna je pohřbena v Čechách! Takže, než zase něco hodíme na „tu Emériku“ a zatratíme to díky komerci (která se nalepí na všechno co funguje), měli bychom si o tom alespoň něco zjistit.:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirkajirka

Neni hezčí občas té své lásce donést kytičku,čokolá­du,pozvat na večeři, na kultůru Než aby mi to určoval den v kalendáři.Myslím že to neni úplně od srdce.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Andělé Nahlásit


Avatar uživatele
Matthew

Nic, protože tenhle svátek neslavím ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neni co tajit. Nikomu jsem nic nedal, nemůžu tedy očekávat že bych něco dostal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Zatím nic,ale třeba něco ,tak uvidíme.bude.Když jsem přišel domů,tak žena už spala

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Barbakane, teď trochu odbočím od jádra Tvé otázky. Valentýna jako zavlečený svátek nemám ráda. Zvlášť proto ne, že díky tomuhle „pitomému dni“ na mne už k narozeninám většinou nezbývá žádná slušná kytka. Nejdřív mi narozky otravoval starý termín na podání daňového přiznání k dani z příjmu, teď svátek zamilovaných.
Jsem moc zvědavá, jak si letos potomci poradí, když to mám za „kulaté“.

To je ale jen jedna strana problému. Druhá je to, že Valentým mi už leze krkem jako volby prezidenta. Zkus se podívat do „šedé lišty“ – 184 odkazů. Stejný dotaz jako Tvůj tu padl včera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Klidně. Proč bych to měl tajit? Nemám s tím problém, aby to ostatní věděli. Takže odpověď je: nic. To jsem vás dostal, co? :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenča59

nic =) Valentýn je pro mě jen mužské latinské jméno.. x)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Mě se otázka líbí i když Valentin taky otravuje. Alespoň se tady něco děje. Proto jsem dal taky laciný palec

před 4080 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek