hanulka11

Pochlubíte se copak bylo u vás dneska k večeři?

Doufám ,že ne toto

Manžel se šťourá v jídle a ptá se své ženy:
„To je zase z plechovky?“
"Ano, zlatíčko.

Na plechovce byl tak roztomilý pejsek
a navíc na ní stálo:
„Pro vašeho miláčka“, tak jsem neodolala."

Nejlepší odpověď
iceT

Vepřové naložené v kupované(moc dobré zázvorové)marinádě s rýží a žampiony.

Další odpovědi
tom004

Takovou dobrotu,jako zmiňovaný manžel jsem neměl,ale stačil obložený chléb,(rajče,sýr,na­krájené pečené kuře ze včerejška),čaj.

GM

Ugrilovali jsme si na chalupě naložené maso. Jen tak – rychlovka.

dědapetr

Masová roláda s bramborem a naloženýma ostrýma cibulkami.

jey

Losos individuelne peceny v alobalu (v troube protoze jeste mame zimu) s vetvickou kopru, kouskem masla a smesi koreni ( bez soli)jako priloha hebvabna bramborova kase s kminem a trochou cesneku, cerstvy spenat a ruzna zelenina a ovsem nesmi chybet na pare ruzickova kapusta a chrest === o p r a v d u n a m k a !!!