Danielson

počet volnýcz mist a plat na autotronika

na uřadu práce jsem to nenášel a mista volná už vůbec ne jake jsou teda platy já jsem našel kolem 15.000 až 20.000 jak jste to našli vy?
Doplňuji:
autotronik je jakoby updating autoelektrikáře zkrátka provádí diagnostiku a udržbu auta

Nejlepší odpověď
Mapel

Jedná se o nový obor, kde se studuje elektrotechnika a strojírenské obory. Je to nový název pro automechaniky, kteří zvládnou vedle mechanické opravy auta i jeho elektrickou výbavu.

Další odpovědi
Hlada

Jestli se ptáš na možnost uplatnění, tak tudy cesta nevede. Úřady práce jsou pro úřadování okolo podpor v nezaměstnanosti, ne pro evidování volných pracovních míst. Žádný centrální registr volných pracovních míst není a ani pravdivě existovat nemůže, protože pokud někdo investuje do autoopravny, tak rozhodně nebude zaměstnávat kohokoli, ale udělá si vlastní výběr. Stejně tak je to s platem. Ve statistice je nějaký průměr, který se v praxi hodně liší od skutečného výdělku.

tom004

Slyším o takovém povolání poprvé a nějak mi uniká o čem je.
Dík za vysvětlení.