DIH

Počet shlédnutí na youtube

Je pravda že video který má určitý počet shlédnutí dostane nějaké finance.? Nebo jak to vlastně je.?

Nejlepší odpověď
quentos

počet shlédnutí, tedy pohledů shora, se nikde neeviduje. Natož aby bylo finančně kompenzováno

Další odpovědi
huxa

Dle počtu zobrazení videa nikoliv. Ovšem, můžeš si po určitém počtu odběrů a zobrazení aktivovat funkci, díky které ti bude Youtube platit nějaký zlomek z toho, co vydělá u reklam zobrazených u tvých videí.

anonym

Ser na takový hlášky. Takový formát jako BUTCHYKID624 nebo francouzský šašek, co točí stále nová videa, jo, těm to kápne. Podle počtu shlédnutí reklam na určeném videu. Ale všichni se nemohou dívat na všechno.