Kryšpín

Počet odhalených špionů za 29 let v ČR?

15.12 ve večerních hodinnách na ČT 24 jsem jsem již ke konci krátce zaslechl diskuzi tří politických zástupců, kde borec za Pravý blok / který měl tvrdé připomínky / měl mimo jiné názor, že zprávy se hemží informacemi jak je ČR prošpikována špiony, ale za 29 let žádný nebyl zadržen a veřejnosti uveden. Měl uvedený pravdu, neb jsou tady důkazy od BIS o likvidaci těchto špionů.

Odpovědi
Edison

V těcho oborech se toho moc nezveřejňuje. Mnohdy je odhalení a eliminace spojeno s vyhoštěním, případně s výměnou… a o tom se prostě nepíše.