iTRAS

Počet fanoušků na Facebooku, porucha?

Na firemní facebook stránce mám 64 fanoušků, ale poslední 2 dny mi počítadlo ukazuje počet fanoušků: 1. V čem je zakopaný pes? Mám chybu někde v nastavení nebo se jedná o nějakou systémovou chybu Facebooku?
Doplňuji:
Tak, už je to zase v pořádku. Byl to nějaký renonc ze strany FB.

Odpovědi
HDMI

nedíváš se někam jinam?a nebo možná ti přátelé odešli ale až dnes se ti to ukázalo.

iTRAS

@ HDMI: dívám se správně :) Konkrétně je tam napsáno „1 člověku se to líbí“. Když ale kliknu na to „člověku se to líbí“, zobrazí se mi tabulka, kde vidím všech 64 fanoušků. Nikdo z nich neodešel. Na ostatních firemních stránkách je vše OK, je na této stránce mi to zlobí. Divné divné :/