Pruzkumnik

Počali byste lesbě dítě za podmínek uvedených v popisu?

Počali by jste dítě na žádost vaší sestry její přítelkyni se kterou je v registrovaném partnerství?

a

Počali by jste dítě na žádost vaší přítelkyně její sestře která je v registrovaném partnerství s jinou lesbou?

Pozor – byste

Nejlepší odpověď
briketka10

„Kdybych byla muž“
neměla bych s tím problém.
Bez podmínek.
Vždyť je to jen, jako 😁

Další odpovědi
dubraro

Nepočal bych nic, protože bych potom na to musel platit a nic z toho neměl.

Drap

Nemám sestru. Nic bych nepočínal.

zjentek

V podmínkách scházejí info o povaze a vzhledu lesby a kdyby byla docela atraktivní, tak co bychom si jako měli jinýho počít? ;¨)

Arne1

To by musel být nějak ošetřen problém alimentů

autacek

Máš fotku?

Hlada

NE!
Jsem zásadně proti plození dětí mimo klasickou rodinu.

Muffz

Ne.

Na tyhle případy (resp. ne tyhle, ale ty, kde se normální lidé snaží o normální rodinu) byly založeny spermabanky.

Roman71

Takové partnerské uspořádání je úplně proti zákonem danému manželskému svazku muže a ženy. To, že na tlak kohosi, byly úřady dovedeny k uzákonění takovéhoto „registrovaného partnerství“, ještě neznamená, že tak je to v pořádku.

Do takového „partnerského svazku“ svěřit dítě z rodiny, v žádném případě! Nechci ani domyslet, jak takové dítě bude psychicky trpět, až bude vysvětlovat, že má dvě „maminky“ z nichž jedna je „adoptivní otec“. Druhá věc je otázka výchovy a morálních hodnot, které budou dítěti v takové „rodině“ předávány.

Mimochodem, chápete, proč jsou na světě muži a ženy?
Kdo a proč spojil prvního muže a ženu v zákonné manželské uspořádání?
(řečnická otázka k zamyšlení)