ReHu

Po vzorcích vlas. přípravků mám šikovné malé plastové krabičky. Stále moc voní. Ocet nepomohl. Čím vůni odstranit? Díky.

Doplňuji:
Tak jsem je máchala v misce s vodou, denně měnila a pro sichr tam nasypala i sodu bicarbonu a je po odéru.
Děkuji :D.

Nejlepší odpověď
elektrikář

Zkusil bych roztok živočišného uhlí je to aktivní absorber.

Další odpovědi
anonym

Na týden bych je hodil do kýble s vodou. Denně bych vodu vyměnil. Po pár dnech by pach měl prchnout do vody.

martina1

Já bych vyzkoušela jedlou sodu.Když může pohltit zápach v ledničce,tak by třeba pomohla i s tímhle.Sodu používá babička na vše a právě od ní mám vyzkoušeno,nechat otevřenou krabičku sody v lednici a je to lepší.

FOG

Vzpominam si ze na Morave lidi kdyz palili slivovici,tak kvas uskladnovali v plastovych beckack od ruznych chemikalii a nasypali tam vapno a „vyhasili“ ho tam,cimz to zdezinfikovali a pak tam jiz mohli davat svestky.