veverčák2536

Může jít o příznak těhotenství, když mám od 18. 4. 2020 po utření krev na toaletním papíru? Menstruaci ještě nemám.

po utření mám na toaletní papíře krev od 18.4.2020, menstruaci ještě nemám očekávám každým dnem, Nemůžu být přesto těhotná? Poslední menstruace 31.3.2020

Odpovědi
anonym

To jsou ale věci.

Kelt

Proč ne? Občas se to stává, zjisti si, zda nepadala poblíž kometa. Před asi 2000 lety se stalo něco podobného v dnešním Izraeli. A jestli je tam poblíž nějaký muž, tak je vysvětlení ještě jasnější.

quentos

A ptáte se na co? Moderátor vůbec netuší, zda „nemůžu být přesto těhotná“ je konstatování, nebo dotaz se zapomenutým otazníkem. Takže reakce uživatele Astaroth47 je asi tak to nejlepší, co na takový text můžete čekat.

agentpv

Blahopřeji, a ať vám mimi dělá jen radost. Doufám že je vám aspoň 18.

Funna

ach jo…ptát se tady: „co mi je?“, je fakt nesmysl…krvácení může mít milión příčin…a nemusí to být ani z dělohy, ale klidně i z močových cest…takže to neřeš tady, ale s gynekologem…a jestli si tehotná ti taky nikdo bez vyšetření, nebo testu neřekne…