louis1

Po standartním vypnutí PC nemohu jej opět zapnout tlačítkem ale musím napřed vypnout zdroj a zapnout pak je možné tlačít

tlačítkem PC spustit.Operační systém Win 10.Jiný zdroj jsem zkoušel ale bez výsledku. Před tím tam byl procesor tříjádrový tak to spouštělo správně, závada se objevila po instalaci šestijádrového, ZD to umožňuje.

Odpovědi
cochee

Hmm, tipuju právě ten zdroj, bude mít nějakou „blešku.“ Můžeš si někde půjčit jiný zdroj a vyměnit ho?