cobra

Po spuštění počítače mi nejdou vůbec otevřít obrázky s příponou jpg.Nevíte kde je problém?

Nejlepší odpověď
gecco

Máš špatně nastavenou asociaci…
😉
Klikni na soubor pravým a z menu zvol Otevřít v programu a nějaký vhodný zvol (případně si asociaci nastav).

Další odpovědi
Mravenec

Experta si nevšímej… Zkus dát pravé tlačítko, otevřít v program → a vyzkoušej různé programy co otevírají fotografie..

Pokud by to nešlo, zkus tenhle program :
http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/pre­vody_a_optima­lizace/xnconver­t/

rrihamirek1

zkus otevrit obrazek pres webivou stranku

lexx

zničeho nic ? dříve šlo ? Tys tam něco bastlil, změnil ?

cobra

Díky všem nic jsem neměnil ale asi jsem koupil vir a za každým obrázkem mi nakočilo toto P6100001.JPG.id-7957566954_helpme@freespeechmail.org a dřív jsem tam měl jen P6100001.JPG a to samé i u pdf a podobně zkusil jsem to projet avastem a nic.