Kai

Po skončení ploužáku věnujete svému protějšku, ač jen kamarádce/kama­rádovi pusu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Damiana

ANO

Mě manžel ano – ale nejčastěji udělám na konci otočku a on mi políbí ruku, ale u kamaráda? To bych nepěstovala. Co když tam má holku? Ale zase na druhou stranu, jestli jste oba volní a ty nechceš, aby to byl jen kamarád – u ploužáku se obvykle nečeká s nějakou pusou na konec. Od toho přece ploužáky jsou…:-)

Další odpovědi
marijakes

NE

Doplňuji:
Jen reaguji na poděkování partnera za tanec úsměvem a lehkým kývnutím hlavy. Nevidím, důvod, proč se líbat. Za večer těch ploužáků odtančím víc a pokaždé se líbat? Nebo, že by se celý parket při plesové sezóně po každém kousku líbal, to mi přijde docela komické.

anonym

NE

S kamarády jsem se neměla potřebu líbat. No a ploužák s někým, kdo patřil do mého života nebo do srdce? To bývalo pokaždé při veřejné hudební produkci a má generace ve většině případů neměla potřebu prezentovat své vztahy na veřejnosti. Doma v soukromí to bývalo něco jiného. Jenže tam se nemuselo čekat až na konec a poděkování tímto způsobem.

anonymmm

ANO

s.o-o

NE