nyjono

Po rozdělení skupinky srnčí zvěře projetím auta po silnici, po jak dlouhé době se skupina opět spojí?

Nejlepší odpověď
Drap

Srnčí pokud se rozdělí ať už z jakéhokoli důvodu, tak v tomto období se spojí do 24 hodin. Většinou je to jen několik hodin. Na jaře se potom situace mění a neobjevují se ani větší skupiny srnčí zvěře.

Další odpovědi
Kepler

Myslíš, že jako jedna skupina se disciplinovaně zastaví, nechají projet všechna auta, pak se rozhlédnou nejdřív vpravo a pak vlevo a teprve potom přeběhnou? 🙂 Že by se stádo nechalo rozdělit, to jsem fakt ještě neviděl. Srnky skáčou pod auto hlava nehlava. Ale viděl jsem jak různá stáda, nebo i jednotlivci zastavili provoz.

klumprt

Záleží, jak to rychle svezou do kafilérky.

nyjono

Keplere, nestalo se mi to jednou.
Pár kusů přeběhne, další vidí auto, otočí se a mažou opačným směrem.
To stádečko je často roztažené nebo rozdělené na několik malých skupinek.

Mc Merkurion

klumprt: … tak to je na nominaci !!! …

klumprt

😉