Dick

po restartování notesu mi vždy nechce naskočit,musím ho nechat nějaký čas jakoby oddychnout.

Vždycky když zrestartuji notebook,vypne se,když ho chci spustit,nejde to hned.Po různých časových pauzách pak zase funguje.

Nejlepší odpověď
anonym

Nějaká hláška systému by nebyla? Třeba jde o přehřátí, nepoužíváš ho třeba v peřinách, kde jsou všechny chladicí otvory ucpány?

Další odpovědi
astroamateur

buď máš prostě přehřátý komp nebo se ti za čas prachem ucpal chladič doporučuji dát vyčistit :)