Po připojení DVD přehrávače k TV nejde obraz

připojim DVD (elta) k televizi (philips) a jde pouze zvuk, nejde obraz. Kabely nejsou povytažené, zkoušela jsem i jinou televizi – stejný výsledek. Připojovala jsem dle přiloženého návodu a nevím co dál. Jiný DVD přehrávač (philips) bez problémů. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

kdyz uvadite model dvd a televize Nestaci pouze vyrobce (ackoliv alespon za tu snahu chvalim 🙂 ) prosim o uvedeni konkretniho modelu dvd prehravace a televizoru, pak teprve pozname jak je spravne propojit (zda digitalne, ci analogove a jakym druhem kabelu).

Další odpovědi
stryda

Zkuste kabel scart