Charlie Alfa

Po přeinstalování softvéru(4.10­.405.1) do telefonu HTC Incredible S S710e přestala fungovat aplikace internet,poradí něk

Po přeinstalování nového softvéru(4.10­.405.1) do telefonu HTC Incredible S S710e přestala fungovat aplikace internet,poradí někdo,děkuji

Odpovědi
anonym

buďte trochu přesnější … přestala fungovat znamená že nejde vůbec spustit nebo není schopna načíst žádnou stránku ? Katalog Play a instalace aplikací vám funguje ? GMAIL vám funguje ?

instaloval jste novou verzi oficiální cestou?
Doplňuji:
ověřte nastavení internetového připojení, zkuste se připojit přes nějakou volně dostupnou WIFI třeba v kavárně, v takovém případě funguje ?