pluda

Po pracovním úraze jsem byl obodován 3200 body, pojištovna mi zaplatila jen 800 bodů, Co mám dělat? Mají na to právo?

Měl jsem pracovní úraz,který mi lékař v nemocnici po skončení léčení obodoval na 3200 bodů a pojištovna mi zaplatila jen 800bodů, máj na to právo měnit rozhodnutí lékaře v z nemocnice?

Odpovědi
mosoj

Pojišťovna má svého revizního lékaře. Na jeho postup se zeptejte přímo na pojišťovně.

Mc Merkurion

… pojišťovna platí, tudíž si sama ohodnocuje, jako u každý jiný pojistky, že tě serve, je naprosto normální …