semjon

Po operaci krčku jedu do lázní s komplexní léčbou,budu platit regulační poplatky? Je mi 75 let

Odpovědi
MacaM

Dobrý den, zeptejte se ošetřijícího lékaře, který Vám lázně doporučil. Pokud si lázeňský pobyt neplatíte, tak si myslím, že to bude jako pobyt v nemocnici, tedy ano budete platit.

Na Vaše zdravotní potíže mohu vřele doporučit česká bylinné produkty: OK Gama+, OK Beta+ a OK Alfa+. Pomohou k rychlejší rekonvalescenci, od bolestí, dodají energii, mnoho vitamínů, pomohou s pohybovým aparátem. Jak říká moje 85letá babička: „Postaví Vás na nohy, budete běhat jako srnka“ 🙂

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou