smoulinkaq

po novým roku se asi stěhujem do Francie jakyma penizama se tam plati?

Nejlepší odpověď
www

No přece eury !
Doplňuji:
P.S: nevím, co si mám o tvých otázkách myslet. Neschopnost, zábava, provokace, či co? 🙂

Další odpovědi
Andrej99

že by euro
Doplňuji:
http://www.strejda-google.cz/#fran­cie+m%C4%9Bna

melanie

platí se tam eurem :)

anonym

V jakém směru tvůj dotaz souvisí se střední školou?
Pokud bys byla středoškolačka, tak za takový dotaz by ses mohla jedině stydět. Hlídej si kategorie, nejsou tu pro legraci.

stanislav128

Platí se eurem.

www

Milá tazatelko, odpovídám touto cestou na tvoji otázku v interní poště
‚Ti ruplo koulích?‘
Ne, neruplo. 😁 Říkám jen svůj názor na otázky 30ti leté ženy (jak kdysi psalas).