Dlostev

Po několika hodinách přestane jít internet.

Dobrý den, zatím jsem to ignoroval, ale už mě to začíná štvát. Jsem na internetu, například několik hodit a potom z ničeho nic vypadne internet, ale v pravém rohu dole u ukazatele sítě se objevuje, že pořád připojený sem a například když u toho volám s někým přes skype, tak hovor nevypadne, volám dál, ale v prohlížeči mi hlasí, že není možné se připojit k internetu. (Dělá to ve všech prohlížečích).. Musím vždy restartovat PC a potom je to zase v pořádku.. Dělá to někdy až po půl dnu. Nevíte v čem je problém? Děkuji (Připojený jsem přes wifi, ale ostatním připojených PC, či mobilu se to neděje, v síti tedy problém není)
Doplňuji:
Ano, jsem správce. Nedávno jsem využíval Fofrnet, kde to dělalo také. Nyní mám UPC a problém přetrvává, takže připojením to není. Problém musí být někde v notebooku. Používám prohlížeč Google chrome, ale v rozšířeních žádnou aplikaci ´, která by tohle mohla dělat nemám. Když potom zkouším zapnout jiný prohlížeč, tak je problém i tam, ale například u toho Skypu vše funguje dál a není problém. Netuším co to může být.

Odpovědi
honza19hk

jsi správcem PC ?? je možné,že to je nastavená nějaká ochrana pro děti. nebo jiné nastavení internetu.
Co se týče mě ,určitě bych to dal do kupy ale musel bych to vidět,takhle se blbě radí. Nicméně v nastavení mého prohlížeče(firefox) nic takového není,možná máš nainstalovaný nějaký program navíc.A normální chování to také není,mě to nedělá. běžně když vypadne síť tak nejde nic ani VOIP ani jiné volání.