PVLF

Po narkóze 6 dní ležet? Není to moc dlouho?

Obvykle bývají 2 dny.

Odpovědi
gecco

Otázkou je, o jaký šlo zákrok – ne o tu narkózu…
A také záleží na celkovém stavu pacienta…
___
Na banální operaci (kýla) jsem šel odpoledne, ráno jsem vstal a po poledni z nemocnice…
😉

marci1

Pokud Ti to doporučil lékař, pak nezbývá, než se jeho radami řídit. 🙂

PVLF

Jde o odstranění uzdičky, což je operace trvající 10–15 minut :)

gecco

A to ti doktor řekl, že máš po operaci 6 dnů ležet???
:-O
To se dělá v lokálním umrtvení v podstatě ambulantně…
😉
Nepleteš si to s tím, že 6 dnů musíš bejt ´opatrnej´, než se rána zahojí???

PVLF

Doktor řekl 2 dny a když jsem zašel za sestrou z jinýho oddělení co má na starosti ty pokoje, tak řekla že 6 dní… nebudu mít lokální, protože už jsem jednou měl lokální a doktor mi uzdičku ještě víc zkrátil a zajizvil, takže pujde asi celá pryč, takže budu mít celkovou anastezii :)