SengSS

PO naistalování win 7 nejde intenet .

Nainstaloval jsem si znova sedmičky ale nemůže to najít internet ani síťoví adaptér modem a když dám tu adresu která by měla najít modem a případně něco měnit tak ani to nejde , čím by to mohlo být kde by mohla být chyba ??? …
jde o klasický PC
Doplňuji:
Ještě jsem zapomněl dodat že tam mám ještě jedny win které funguji a kde jde internet plně normálně , je možné je zkopírovat a pod čím by mohli být ? , myslím název složky ? , a po naistalování ovladačů by to mělo jít v pořádku ??.

Děkuji . :) …

Nejlepší odpověď
Bedy

Koukněte se do správce zařízení, který najdete v Start-Ovládací panely-Systém- v levé liště Správce zařízení, jestli jsou nainstalované ovladače.
Jinak budete muset vzít instalační CD od základní desky nebo jít na jiném počítači na stránky výrobce základní desky a odtamtud ty ovladače stáhnout na flešku a pak je nainstalovat.
Doplňuji:
Pokud to není Windows 7, tak důrazně doporučuju ovladač nainstalovat nový. Pod Win7 nefungují ovladače pro WinXP apod.

Další odpovědi
badisko

po zprovozneni PC ..a vsech ovladacu si stahni toto .http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/zalohovani/dri­ver-genius-professional-edition-2005/ .. ve free verzi timto programem sice neaktualizujes ovladace ..ale udelej si jejich zalohu a uloz ..na flashdisk ..na ulozto.cz skydrive atd ..proste jak uznas za vhodne ..:D priste ti odpadne toto stahovani ovladacu po reinstalu …jen nainstalujes program .. pak spustis… nacte ti to vsechny tve ovladace a udela zalohu budto … samorozbalovacim baliku ..nebo v zipu ..nebo samoinstalacnim baliku … pokud se ti pozkodi ovladace tak jen kliknes a vsechny se ti preinstaluji …ale pozor po case si vytvor zase jinej nebot se ti casem ovladace aktualizuji …aby jsi tam nemel furt ty stare …:D

nedavej tam ovladace z jineho Windows ..proste si aktualizuj ovladace primo od vyrobce ..!! kdyby jsi je nemohl najit napis jakej mas notas ..nebo parametry PC a najdeme ty spravne ovladace …

SengSS

No jsou to druhé win7 ty staré jsou 32 a nové 64 nebo obráceně teď přesně nevím ale jsou to taky sedmičky ..

Bedy

Tak to už vůbec – 64bit je jiná architektura, to by nešlo