Avatar uživatele
Nikikalu

Po léčbě v nemocnici mám podezření na překyselení organizmu. Co proti tomu. Zel. nápoj, ječmen, a dál? Jak dlouho?

Překyselení

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56 před 3944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

V odkazu jsou základní informace. Když kliknete dole na odkaz Odhalte 4 zásadní principy, dovíte se další.

Ale domnívám se, že příčin může být víc, informace vám měli poskytnout v nemocnici.

Něco z alternativní medicíny. Každé 3 měsíce zařadit očistnou kúru.

http://vilcakul­.extra.hu/modu­les.php?name=New­s&file=article&sid=388

V dalším odkazu je něco o zeleném nápoji.

Já sám v letních měsících piji denně jednu PET láhev, cca 1,5 l v průběhu dne, vyrábím ho pro snadnou dostupnost většinou pouze z jetele nebo vojtěšky a rozhodně jsem nezaznamenal žádné vedlejší nepříznivé účinky. Také jsem se o žádných negativních ohlasech nedozvěděl nic ani od svých známých a pacientů. Předpokládám, že pokud to vyzkoušíte, tak určitě nebudete litovat ztraceného času při jeho přípravě, on totiž ztracený nebude.

http://zdravi-az.cz/Hydrata­ce_organizmu_03­.php

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hakunamatata

Změř si PH z moči (lakmusové papírky koupíš v každé lékárně). Jez zásadotvorné potraviny a sleduj PH, které by se mělo pohybovat v průměru 6,4 – 7.

Zásadotvorné potraviny

  1. ředkev, ředkvička, brokolice, okurky, špenát, zázvor, česnek, cibule, citrón, rajčata, jablečný ocet, mladý ječmen
  2. čistý lecitin, houby, květák, meloun, mango
  3. sušené fíky, rajčata, mrkev, hrušky
  4. celer, řepa, zeleninová nať
  5. hlávkový salát, kapusta, černá melasa, nepasterizované olivy, jablečný ocet, med
  6. fazole, hrozinky, pomeranče, plzeňské pivo
  7. banány, jablka, maliny, meruňky, zelený a bylinný čaj, nepražené a nesolené ořechy, syrové brambory

Kyselinotvorné potraviny

  1. vepřové, telecí, hamburgery, hovězí, ústřice, uzeniny, cukr
  2. krabi, humr, mořští raci, krocan, kuře, káva, čaj černý, perlivé nápoje, bílá rýže, vinný a běžný ocet, mléko
  3. ryby, ostatní maso, vajíčka, likéry, čokoláda, tvrdý sýr, rebarbora
  4. přírodní a divoká rýže, čočka, oves, pivo, víno, těstoviny, pečivo z bílé mouky
  5. celozrnný chleba, margarín, ořechy
  6. máslo, smetana, ječmen
  7. tvaroh, měkký sýr

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Grados

Na překyselení org. jsou dobré všeobecně zelené potraviny, protože obsahují chlorofyl. Na internetu je o tom hodně informací. Obecně jde o to, že má chlorofyl podobné složení jako hemoglobin, který přenáší v krvi kyslík. Tím ředí a čistí krev a tím dodávám pocit energie. Obecně je jedno jak chlorofyl do sebe dostanete jestli jíte mladý ječmen, řasy, saláty, kopřivu atd. Já se to snažím hodně kombinovat. Ječmen kupuji z www.supervyziva.cz a používám ho, pokud nemám čas si udělat normální salát. Pokud máte čas na dostatečný množství zelených potravin v přírodní formě, tak si ječmen nekupujte, jsou to vyhozené peníze:)

před 3496 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek