brokol

Po koupání/sprchování mám úplně vysušenou kůži na obličeji, proč?

Je to tím, že se myji příliš horkou vodou a oplachuji s ní i obličej?

Nejlepší odpověď
mosoj

Je to tím čím se myjete ( nemyslím vodu).

Další odpovědi
hanny 2

Mýdlo a vše co pění /např.sprch gely/osahují tenzidy a ty pokožku vysušují.

Drap

Každá kůže se chová jinak. Zřejmě smyješ všechnu přirozenou mastnotu kůže. Neni to nic vyjímečného. Použij nějaký krém a je po starostech.

mosoj

Ano je. Pokud se mejete pouze teplou vodou tak také ano. Čím teplejší voda tím víc odmašťuje. Nic nového pod sluncem.
Jenon vy víte čím se mejete. To jste v otázce neuvedla !!

Pokud je to takto, tak jenom vlažnou vodu a po umytí pokožku ošetřčit mastným krémem.
To by jste ale jako žena snad měla vědět.