Complex

Po kolika nejméně kusech se prodává bílý papír A4 v balení?

Kdyby to šlo po 50, bylo by to fajn. Jednotlivě se mi to nechce počítat.

Nejlepší odpověď
annas

Možná někde ve vybraných obchodech prodávají podle počtu listů, ale standardní balení A4 je 500 kusů

Papír se přece nekazí, vydrží dlouho, pokud jej máte dobře uskladněný.

Na Alze jsem našla balení 250 ks – papír určený pro barevné kopírování a laserový tisk,

Ptala jsem se u nás v papoírnictví, kupují jen balíky s 500 kusy.

Další odpovědi
nyjono

Nevím, že by se prodávalo menší balení než 500 ks.
Cena není vysoká, tak to asi přežiješ a někdo si od tebe zbytek veme. Nebo odkoupí.
Nebo zajet do té prodejny v Praze, pokud se ti víc vyplatí ta cesta.

jáára

Klidně ti prodám 50 zabalenejch papírů za 80,–
Chceš?

Arne1

Běžné kancelářské zásadně po 500. Ale speciální, například barevné, silnější, s lepším povrchem (foto) klidně i po deseti.

elkon

Strejda Google to jistí. Zatímco píšeš dotaz, už jsi to mohl vědět.

Brblal

Myslím, že v prodejně Svět papíru (ta prodejna je v Praze když se projde Václavskou pasáží – na Karlově nám. tak hned vlevo), je měli po 1 kuse. Je to ulice Vaclavská. Mají tam obrovský výběr papírů, pergemenů atd.

Zdroj: https://www.i­databaze.cz/fir­ma/170923-svet-papiru-maloprodejna-praha-2/

Dochy

Sandardní balení je těch 500, ale věřím, že v copycentrech a klasických slušnějších papírnictvích Ti to napočítaj na kusy (jen ta cena kusu bude asi několikanásobná oproti ceně v balíku)

Klaproth

Neuvedl jsi požadovanou gramáž papíru. Papíry větších gramáží se v lepších papírnictvích prodávají i po jednotlivých kusech.

Ti, kteří tady píší o balení 500 ks o tom nic nevědí a pouze blábolí…

nyjono

Klaproth, pokud Complex gramáž neuvedl, tak asi myslí běžně používaný papír o standardní gramáži.
Nebo to je jinak?

Klaproth

Pokud jí neuvedl, tak nevím jaký papír myslí. Papírů se používá mnoho druhů, jsem bývalý tiskař, ve své praxi jsem se běžně setkával s gramáží od 30 do 200 g/m2. Jaká je ta standardní?