dust8

Po kolika dnech jsou perníčky nejlépe rozleželé?

Nejlepší odpověď
annas

Neplatí u všech stejně. Některé perníčky se dají jíst hned, jiné se pečou asi 3 týdně před svátky,. Změknou, rychleji, pokud při uskladnění k nim přídáte rozkrájené jablko.

Doba měknutí závisí na množství medu. Letos jem perníčky nepekla, ale před tím jsem měla recept na perníčky, které se daly jístí hned. Byly měkké po upečení.