Sonia

Po kolika dávkách umělého projímadla se na něj dá navyknout?

Doplňuji:
Je to myšlené na zácpu, ne na hubnutí 😉

Nejlepší odpověď
pusinka50

Nevím, jestli tvá otázka je směřovaná kvůli tvé zácpě nebo se ptáš z jiného úmyslu. Jestli jen kvůli zácpě, mohu doporučit osvědčený prostředek, a to večer před spaním si dát lžíci oleje, jakéhokoliv a samozřejmě trochu to čímkoliv zapít. Ráno máš vyprázdnění střeva úplně jisté.

Další odpovědi
beer

Zkušenosti s návykem na projímadla mají zde:
http://www.om­lazeni.cz/zavis­lost-na-projimadle-54-398306-0.html

Drap

U každého je to jinak