Ondrej01

Po jakém přípravku bez vedlejších účinků můžu pár (5) kilo přibrat?

Zdravím, už mě opravdu nebaví mých 56kg při výšce 175cm, musím něco přibrat. Jím až jsem nafouklý, asi 7 jídel denně + svačiny, sušenky, cukroví atp. dokonce asi tak 90% nezdravého jídla. Jsem bezradný, doktorka mi poradí ať víc jím (ach bože) jako kdyby to šlo. :/ V rodině jsem přitom největší jedlík, 10 knedlíků ne každý ke svíčkový unese. Prosím, poraďte mi nějaký přípravek, doplněk stravy nebo třeba prášky, které nemají žádné vedlejší účinky a žádný orgán neničí. Něco co mi pomůže, tohle už je hrůza, jediná věc na mém těle která mi opravdu vadí. Posiluji denně, prý to pomáhá, ale zdá se mi že spíš ještě víc shazuji a jsem jen kost, sval a kůže. Díky moc :((

Odpovědi
Alesh

Chybí tam důležitá informace … věk. Dost často se totiž stává, že mladí kluci (a tak nějak tipuju, že je to i tvůj případ, že mezi ně patříš) prostě do cca 18 let prakticky nejsou schopni nabrat, ať jedí, jak jedí. Když pak trochu zestárnou (je to individuální), naberou ani neví jak. Já bych byl v klidu, ono to přijde, zatím bych se držel jídelníčku každé 3 hodiny něco, střídat menší a větší jídla. Tuky bych moc neřešil, ale lepší by byly rychle stravitelné cukry, čili přílohy typu rýže, těstoviny. K tomu lehkou úpravou, lehká masa (drůbež ryby). K tomu posilovnu, série s menším počtem opakování (5–12×). A hlavně to chce klid a nestresovat se kvůli tomu. Dají se z toho vypěstovat ošklivé problémy. Jak říkám, dej tomu čas, nabírání, stejně jako hubnutí nelze udělat přes noc. 😉

anonym

Co by jiný za to, Ondro, dal, kdyby neměl problémy přesně opačné. Věř tomu, že čas „zrání“ přinese i zpomalení metabolizmu a budeš mít tuhle starost vyřešenou samu od sebe.
Měla jsem kolegyni, jejíž manžel byl i v padesáti jako proutek a co snědl bych nikdy neuvěřila, nevidět to na vlastní oči. Večeři si dával na dva talíře, protože „o hladu by přece neusnul“.
Máš tady rady, ze kterých se dá leccos odvodit. Mohu Ti ale poradit jediné – nestresovat se a brát vše tak, jak to přichází. Neboj se, ta štíhlost s velkou pravděpodobností nebude mít dlouhé trvání. Žaludek a zažívací trakt si nenič tím, že do sebe budeš cpát nějaké preparáty nebo nezdravé potraviny. Ono se dá zdraví totiž zničit jenom jednou. Věř mi, že potom ale celý zbytek života budeš hodně přemýšlet o tom, proč jsi raději nezůstal hubený.

mosoj

Hroznový cukr (Glukopur).

http://www.le­karnalb.cz/zbo­zi/glukopur-plv-1000g-hroznovy-cukr-511?idvyrobce=_NAY

arygnoc

presne tak, chýba vek.
to je DOSŤ podstatné.

neriešiť.
buďte rád, že ste štíhly (sily máte dosť, nie?), nehekáte do schodov, nezaleje Vás smrteľný pot po prudkejšom otočení sa a že ľadničku neotvárate výhradne diaľkovým ovládačom.

A občas je dobré i vidieť si pod nohy.

venkovan

Klídek – vše má svůj čas. Pokud sportuješ a dost jiš, tak to nech jak to tělo chce. Neboj se, za pár let se to srovná. A normálně zdravý holky si kluky nevybírají podle postavy, ale podle toho, jak se chovají. Co s exkluzivní postavou, když hlava je vypatlaná.

Lukasy

Nehejbej se aspon měsic a jen se cpi a budeš hned mit kila navic :)

Kate2

Ondro, jen mě tak napadá – co štítná žláza? Není hyperfunkce?
Doplňuji:
Jinak lze použít Family In PLUS jako přídavek k jídlům. Je to přírodní produkt, žádné vedlejší účinky.
http://www.pu­palka.cz/2/fa­mily-in-plus