Gendero

Po jaké době začnete ex chybět?

Když se ex s vámi přestane bavit a vy ji/ho budete ignorovat, po jaké době se vám asi tak ozve, tedy začnete ji/mu chybět?

Drap: Mám jiné zkušenosti se ženami, takže nesouhlas. Mě zajímá názor objektivně, obecně. Jak to doopravdy chodí. Každá žena je různá.

Nejlepší odpověď
Drap

Většinou už nikdy.

Další odpovědi
elkon

Když ti dá „kopačky“, tak nedolejzej, je to trapné. Chlap má mít hrdost. Není důvod, proč by se měla ozvat.

koreafangirl

To záleží na mnoha věcech – jaká ta žena je povahově, proč se s tebou přestala bavit atd. Obecně bych ale řekla, že se asi nikdy neozve.

Mc Merkurion

… proč bys jí měl chybět, když ti dá vale ??? … a jestli si myslíš, že ignorováním jí dostaneš zpět, tak to si teda fandíš …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Gendero

Tak já můžu mít třeba 3 ženské naráz, pokad sem chodíte mi jen znepříjemňovat situaci. Jinak jsem na vztah ,takže když vyjde tahle, bylo by to fajn;)

elkon

Když nechceš odpovědi, tak se neptej. A podle těch řečí, si až moc fandíš. Jinak bys tu „nebrečel“.

Gendero

Je něco jiného být třeba zamilovaný. Jinak bab můžu mít kolik chci, to zase vím a neber to jako vytahování.