Po jaké době si lze opět vypůjčit právě vrácenou knihu z knihovny?

Vrátil jsem nedávno jednu knihu, kterou jsem ani po dvou prodlouženích výpujčky ani z poloviny nedočetl. Nebyla ta pravá nálada, ale jako na potvoru, když jsem ji nedávno už vrátil mě začlo lákat jí dočíst. Příběh to nemělo úplně nejlepší, jenže to byl ten typ knihy, který se vám zažere do hlavy a vy o tom pak tu a tam někdy přemýšlíte. Kdy si ji mohu opět vypůjčit? Teď by mi to bylo takové trapné si ji znovu vypůjčit a myslím, že by mi to ani neumožnili. Trapné by mě bylo se na to i zeptat přímo knihovnice, ale proč se nezeptat tady?

Pokud nevíte, tak se mi můžete zeptat u vás v knihovně jak to tam chodí?
Mělo by to být nejspíš stejné všude. Předem díky. :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že by nemusel být nějaký problém. Sice 2× jsem si nikdy výpůjčku neprodlužoval, ale pokud by nebyl žádný zájemce o tutéž knihu, proč ne?

Další odpovědi
Drap

U nás v knihovně nieni problém, mohu si ji vypůjčit okamžitě znovu.

Arne1

Nevidím problém.