Rokio

Po jak dlouhé době po svévolném vysazení léků se u psychiatrického pacienta pozná, že je vysadil?

Myslíte si, že se to pozná už po pár dnech?

Odpovědi
Edison

Jak u kterého pacienta, jak u které diagnózy, jak které léky.

Kepler

Psychotika se nesmí svévolně naráz vysazovat, už o tom tady byla několikrát řeč. Může to vést ke špatným koncům. Buď si jistý, že psychiatr by to vysazení poznal. Pokud máš s lékem problém, projednej to s ním a ne s laiky!

Mc Merkurion

… u tebe hned, jak dí Edison: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-tu-z-vas-nekdo-feminista-z-muzu

briketka10

Stále nechápu otázky na tohle téma.