Avatar uživatele
quentos

Jak dlouho vám vydržela láska k prvnímu hudebnímu idolu?

Mně vydržela „první hudební láska“ k Martině McBride přes 20 let (cca 1993–2015). Teprve v r. 2015 jsem zahořel pro Bonnie Tyler a láska k ní trvá dodnes. Vyplatí se to i finančně – na Martinu bych musel do USA, zatímco na Bonnie už jsem byl 6× (z toho 3× v ČR, 3× v sousední zemi).

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10 před 1577 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

20,0001 let–celý život

Byli to Beatles hned v tom jejich začátečním období a dodnes si je s nostalgií občas pustím.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

méně než rok

Asi budu výjimka, ale já nikdy hudebního idola neměla. Měla jsem své oblíbené kapely a písně (Kiss, AC/DC, Queen, Ozzy atd.), které mi zůstaly v srdci dodnes. Ráda si poslechnu.
Postupem času se tyto klasiky musely v mém srdci šoupnout a udělat místo pro další oblíbence, kterým jsem přišla na chuť mnohem později. Takový Frank Sinatra, to je můj miláček. Dean Martin to samé. Z novějšího soudku mám Parova Stelara nebo Michaela Bublé. Můj hudební vkus je velmi pestrý. Na čem jsem vyrůstala, u toho jsem zůstala, jen jsem postupně přidávala. Takže u mě by prostě bylo i těžké nějakého idola mít. Poslouchám ty mému srdci blízké a proto jsou pro mě number one.

Jóó ale taková platonická láska ze světa hudebníků… Tu mám léta stejnou. Jednoznačně Eminem 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

1–2 roky

Na hudební lásku mám smolíka, páč se mně zdá, že chlapi vždycky zpívaj tak nějak líp než holky. A tak jsem šel zlomený od muziky k filmu. A tam to frčí, s jednou už jsem byl přes rok, ale to už je dávno. Teď mám Emmičku- zejtra uvidím ZOMBIELAND DVOJKU!!! (;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

20,0001 let–celý život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

méně než rok

Stačilo nahlédnout do soukromí a bylo po idolu.. 😁

Upravil/a: Roman71

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

20,0001 let–celý život

Doposud trvá k Davidu Bowiemu.
R.I.P.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

méně než rok

O idolu nemůže být řeč, ale rád poslouchám Turbo (původní s R. Kybicem), Čejka Band (bohužel už nové nahrávky s Petrem Čejkou nepřibudou), Těžkej Pokondr (taky už nové skladby nebudou, ale z jiného důvodu), Fešáky (v starém obsazení), anglickou kapelu Tremeloes, americkou CCR a další. Je toho víc, ale mám mnoho jejich nahrávek a v autě to střídám. Také je parádní německý kytarový mág Ricky King, nebo třeba hráč na Pannovu flétnu Edward Simoni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

méně než rok

Já nemám idol, ale poslouchám hudbu. Písničky se mi líbí, a nezáleží, kdo je nazpíval. Kvůli několika písničkám nebudu někoho obdivovat. Třeba Beatles má pěkné písničky, ale když jsem poslouchal jiné jejich písničky tak se mi nelíbily. Alba si nekupuji a některou hudbu poslouchám třeba 30 let, některou si poslechnu nostalgicky po padesáti letech. A někdy mne ani nezajímá, nebo nevím, kdo je interpret skladby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
metro

1–2 roky

Tehdy to bylo Turbo. Dnes jde o O-Zone.

Upravil/a: metro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

10,00001–20 let

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek