89Jakub89

Po dvou letech, kdy jsem pracoval jako číšník, jsem se rozhodl, že se vrátím zpět do školy. Obávám se jak to zvládnu.

Chci si dodělat maturitu, pokud možno pokračovat dál.

Nejlepší odpověď
lenkaacer

To je hezké,že si chceš dodělat maturitu,určitě to zvládneš,moc ti fandim a držim palce.

Další odpovědi
hanulka11

proč bys to nezvládl, jiní studují při zaměstnání, jen chtít a jde vše – přeji ti ať to zvládneš

Michal Kole

Já to vidím spíš skepticky. Už jste delší dobu ze školy, nejste už zvyklý sedět celý den v lavici a odpoledne do večera dělat úkoly.

Spolužáci se na Vás budou dívat skrz prsty, když jste o 2 roky starší než oni.

Já se nejdříve vyučil a pak jsem šel na průmyslovku, byl jsem o 3 roky starší a šikanovali mě dost.

89Jakub89

Děkuju, Vám.