Ušel ventil

Po druhé – Jaký program stáhnout na Uložto – pro USBéčko ELM 327 , OBD2 ? Aby nebyl zavirovaný

Zatím jsem narazil na vše co bylo zavirované .

Odpovědi
still

Projděte si různá fóra, k tomuto tématu jsem jich našel celkem dost. Třeba tady: http://www.fo­rum.passat-club.cz/viewto­pic.php?f=228&t­=1255
Na třetí stránce jsou nějaké uploady uživatelů.
Nenechte se zmást hlášením ulož.to na stránce ke stažení, oni detekují jako virus i různé generátory klíčů, patche, atp. I normální software někdy detekují jako nakažený. Tahle jejich informace je jen orientační, určitě bych se tím moc neřídil.