Po dobrém obědě si dáte:

Nejlepší odpověď
tom004

kávu

A potom toho šlofíka.Na vysvětlení,na mne káva působí úplně opačně.Nedám si kávu,vidím večer TV.Dám si kávu,do postele nedojdu,spím v křesle,TV se vypne sama. 🙂

Další odpovědi
hanulka11

ostatní ( co ?)

byla jsem plít záhon a začalo lejt

dědapetr

ostatní ( co ?)

Vezu švagra do nemocnice byl doma na propustku.

ten který je

kávu

Ke kávě zákusek a pustím si muziku.Žena je pryč a tak mám klid.:-D

anonym

kávu

Kávu pravidelně, pivo příležitostně, šlofíka ojediněle, mytí nikdy – už léta zajišťuje myčka.

quentos

pivečko(vínečko)

popořadě tři z uvedených variant :{)> přednost má pivo, pak nádobí, pak kávu

hanny 2

kávu

Ale to pivko jsem si dala taky,jen tak decko na spláchnutí.

HDMI

nic,proto že musím umýt nádobí

Nemám co dodat.

anonym

šlofíka (jako já)

Andělé

kávu

Jikra

pivečko(vínečko)

Terryle

kávu

filva

ostatní ( co ?)

fablen

kávu

a pak toho šlofíka (jen o víkendu), káva na mě působí obdobně jako na toma004

Rylon

ostatní ( co ?)

koukam na telku!

wiera

kávu

většinou něco sladkého. Nevím, čím to je, ale musím se dorazit sladkostí