Hungalabunga

Po čem ženy touží, aby byly šťastné?

Štěstí a radost.

Nejlepší odpověď
Drap

Každá po něčem jiném.

Další odpovědi
mosoj

Ano, většina lidí touží být šťastná. Někomu stačí i maličký kousek toho pokakaného štěstíčka. Takovým lidem se říká že jsou skromní!!!

Edison

Ženy nevědí, co chtějí a nedají pokoj, dokud to nedostanou.

marci1

Žena touží po lásce. Tu ji ale muž nebude prokazovat, pokud žena nebude muži prokazovat úctu. Jinak tu budeme mít nemilovanou ženu a zneuznaného muže.
Dnes chodí po světě vesměs nešťastné a nemilované ženy a zhrzení muži, kteří nejsou schopni ničeho, ani lásky.
🙂

annas

Každá po něčem jiném. Co je štěstí? Někdy je štěstí i to, když se určitá touha nevyplní. Štěstí se nedá změřit, je to pojem relativní.

Neřekla bých přímo, že toužím, ale přála bych si být relativně zdravá. Ale zdraví samo nepřijde, takže je třeba pro ně něco udělat, pokud to jde.

dust8

Tady je ukázka toho po čem ženy touží: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=sTqOT0l4NpY

Michala11

,,Každé nesplněné přání je kořením života." Takže přesně po tom co nemají:) Většina žen- ať se to nezdá- přesně ví co chce a je to samozřejmě různé. Ženy nebývají tak konkrétní a strohé jako muži a to je to co dráždí vaši představivost a to nás baví. Úplně po obyčejných věcech jako každý člověk. S předpokladem že žena je člověk. Ale můžu mluvit jen za sebe.

Mc Merkurion

… až na to někdo přinde, tak dostane nobelovku …

dubraro

To bohužel ani ony samy neví.
Ale dobře ví, kdo je vinen tím, že šťastné nejsou.

Kryšpín

Většinou aby byl pracháč, čím starší tím lepší a k dispozici zlatou kartu rovněž v blízkosti bankomat