Gonfaloniér

Po čem dobře rostou vousy?

Prý po dobrém pohybu (cvičení) a zdravém jídle, což rozprouduje krev a tvori testosteron…

Nevíte něco jiného, po čem mít plnovous? :)

Nejlepší odpověď
Anikitos

To základní už si napsal – dostatečný pohyb a dostatek živin v jídle – převážně bohaté na vitamín H a D. Tedy vetsinu ovoce a zeleniny, maso, ryby, ořechy…

Pak se prodává vitamín H (biotin) v lékárnách, nevím asi nějakých 30 tablet (1 balení) za 60 Kč.
Ještě se prodávají jiné přípravky k požití anebo na potírání brady, ale ty jsou spíš pro ty, kdo vyloženě mají problém s růstem vousů (resp. s hormony).

Důležité je udržovat pitný režim – hl. vodu. Mýt si obličej, pak až budou vousy trochu růst, tak se o ně starat, ať rostou ještě líp (zastřihávání, pročesávání, umývání,…).

Ještě se prodávají různé krémy na obličej – hlavně hydratační.

Chce to čas.

Další odpovědi
michalds

Do pusy si dej kuřince a ústa si potři medem. Med táhne a kuřince tlačí :D

Edison

Po sexu.

dubraro

Mně jako klukovi radili, abych si namazal hubu kuřincem. Ale asi to nebylo míněno vážně.
(Kuřinec = slepičí trus, používá se jako hnojivo)

jirka F

Nic jiného mě nenapadá po čem by vám mohl narůst plnovous jedině snad po tomhle{https://­www.youtube.com/wat­ch?v=gNQgslR1-mQ}.poslouchejte to 2 týdny a šest měsíců a třeba se plnovousu dočkáte je třeba mýt sluchátka.

mzm

Jestli jsou geny po indiánech nebo číňanech, tak po ničem. :)
Stejně není o co stát. Akorát je to momentálně módní, nic jiného.

Edison

ad Jirka F: Když už budeš ta sluchátka umejvat, tak hlavně dej bacha, aby měla odpovídajíci krytí (ochranu před ponořením do vody) min IP67. 😁